automatické wc pro kočky a koťata

Samočistící záchod pro kočky a koťata CatGenie

Dovolte nám představit nejlepší automatickou toaletu na světě, je doporučována všemi chovateli koček i veterináři. Tento kočičí záchod je automatický, takže se sám splachuje a čistí. Uspokojí také vaši kočičku hrabat.

Kočičí toaleta používá permanentní omyvatelné granule, nemusíte manipulovat se stelivem nebo jej měnit. Pomáhá eliminovat prach, zápach, choroboplodné zárodky. Sama odvádí stelivo, zápach a výkaly do odpadu. Automaticky provádí sanitaci a vymývá granule. Je vhodná i pro několik koček zároveň. Navíc při větším množství koček nedochází k vyšší spotřebě granulí.

Zobrazit nabídku na e-shopu

O nic se s automatickou toaletou pro kočky nestaráte

Zkrátka se nemusíte o nic starat, tato bezkonkurenční novinka je moderním řešením pro kočky, pracuje spolehlivě, jednoduchým mechanismem, sama a pravidelně podle vašeho nastavení. Přináší spoustu výhod, pozitiv a benefitů. Kočce dopřává luxus a vám pohodlí.

Vybrat si můžete mezi robotickou toaletu s poklopem a bez poklopu. Také můžete dokoupit libovolné příslušenství jako roztok, granule a rohož před automatické wc. Další potřeby pro kočičky můžete zakoupit zde.

kočičí toaleta se splachováním

Vztah CatGenie a kočka

Kočka velmi rychle pochopí, kde má vykonat potřebu a na robotickou toaletu si velmi rychle zvykne. Základem je vybrat dobré a vhodné místo, doporučujeme vybrat klidný koutek, kde má kočka soukromí. Také doporučujeme ukázat kočce, že lze granule zahrabávat a uspokojí svoji potřebu hrabat. Věříme, že si rychle na nový komfort zvykne.

Komfortní a pohodlná automatická toaleta pro kočky právě v prodeji. Jedná se o bezkonkurenční novinku na trhu.