Automatický záchod pro kočky do domu a jeho zapojení

Zapojení k odpadu je velmi jednoduché a rozhodně se vyplatí, jelikož všechny kočičí výkaly vám půjdou do odpadu a nemusíte se zabývat vynášením a podobně. CatGenie potřebuje: připojení na vodu, na WC odpad nebo odpad k pračce a elektrickou zásuvku.

Naopak obsahuje toaleta vypouštěcí hadici a hadici na vodu, takže tu nemusíte přikupovat. Toto revoluční zařízení pojme i tři dospělé kočky najednou průměrné velikosti.

Připojení kočičího wc krok za krokem

Nejprve uzavřete kohoutek přívodu vody nebo vody do záchodu a odšroubujte hadici. Poté přišroubujte dodaný T-kus ke kohoutku a k němu přišroubujte hadici. K T-kusu přidejte přívod vody do zařízení CatGenie a povolte kohoutek. Zkontrolujte. Můžete přišroubovat i na klozet nebo k pračce.

Použití kočičí toalety

Kočka po vykonání potřeby může i hrabat. Jakmile opustí toaletu, tekuté výkaly jsou odváděny do odpadu. Plastové sítke sesbírá tuhé látky a poté je promění na odpadní vodu. Studená voda propláchne granule a síto granulát promíchá a přehrábne.

Sanitační roztok, který je pro kočku nezávadný, granule vyčistí, že jsou jako nové. Dále odstraní zápach a choroboplodné zárodky. Odpadní voda je odváděna do kanalizace. Nakonec horký vzduch vysuší granule, aby mohlo dojít k opětovnému použití. Dopřejte i svým kočičkám hračky nebo dobroty.

Pořiďte si automatickou kočičí toaletu s jednoduchým mechanismem a používáním i zapojením.

kočičí toaleta s automatickým režimem

kočičí toaleta

automatický záchod pro kočky