Kočičí wc s automatickým splachováním bez zápachu

Tento úžasný výrobek vám pomůže ještě více zlepšit a zpříjemnit vaše soužití s vaším kočičím miláčkem. Představuje totiž revoluční novinku pro všechny kočky a milovníky koček. CatGenie je kočičí záchod, který si oblíbíte i vy, ulehčí vám totiž práci a zjednoduší život. Má totiž automatické splachování vymývání. Catgenie by vám doma neměla chybět, garantujeme Vám, že si je vaši mazlíčci velmi oblíbí a také, že jim bude zajištěn maximální komfort. Využijte automatických funkcí a pohodlí, které vám tato kočičí toaleta nabízí. Kočičky jsou často vybíravé na jídlo, pak jistě oceníte i vy dobré krmivo pro ně.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Image 0

kočičí toaleta s automatickým splachováním

Výhody robotické kočičí toalety

Mezi přednosti patří automatické funkce, včetně splachování a vymývání. Dále vám ušetří spoustu peněz, životní prostředí a námahy. Nemusíte se tahat se stelivy a jinými kočkolity několikrát do měsíce, ale vydrží na hodně dlouhou dobu. Navíc se nemusíte bát zápachu ani nepořádku po vykonání potřeby.

Tato kočičí toaleta používá permanentní omyvatelné granule, nemusíte tak manipulovat se stelivem nebo jej měnit. Nemusíte se navíc bát toho, že se mezi nimi nebo v nich usadí prach, choroboplodné zárodky a zápach. Navíc je kočičí toaleta vhodná i pro několik koček zároveň.

Automatickou kočičí toaletu si zamilujete vy i vaše kočičky.

Kočičí záchod pojme i několik koček a nezvýší se tak ani náklady za granule.