automatické wc pro kočky

Kočičí toaleta CatGenie s automatickým čištěním

Tento kočičí záchod je velmi výhodný pro vás i vašeho kočičího mazlíčka z mnoha stran. Jelikož jde o automatické čistění, můžete si vybrat mezi třemi aktivacemi.

První z nich je aktivace kočkou. Cyklus se tak nastartuje po každém použití a po každém opuštění toalety kočkou. Zařízení tak podle testů funguje až desetkrát účinněji. Také systém sám nastaví dávku koncentrátu pro čištění. Tato aktivace je velmi snadná a účinná a navíc vám pomůže toaletu a její okolí udržovat bez zápachu, choroboplodných zárodků a znečištění.

Vsaďte na světovou jedničku na trhu v oblasti kočičích toalet.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Toaleta pro kočky s automatickou aktivací

Další je automatická aktivace, kdy si nastavíte čas a toaleta pro kočku se spustí sama každých 6, 8 nebo 12 hodin. Také můžete nastavit cykly na jeden, dva, tři nebo čtyři cykly za den. Obě automatické aktivace vám zjednoduší život a o vše se postarají za vás. V bytě budete mít stále pořádek a toaletu nebude provázet zápach. Jedná se o velmi účinný režim toalety. Snadněji se vám také bude dodržovat hygiena v bytě a kočičí wc bude několikanásobně účinnější.

Také můžete ponechat manuální nebo ruční spouštění tlačítek. Kdy pokaždé ručně zmáčknete tlačítko start. Jedná se zejména o výhodný doplněk k ostatním možnostem, které můžete zapínat mezi jednotlivými automatickými aktivacemi a spláchnutím nebo při spánkovém režimu.

Kočičí toaleta se třemi aktivacemi podle vašeho výběru.

fungování automatické toalety pro kočky

Funkce toalety pro kočky

Záchod sám spláchne špínu a sám se umyje. Je vysoce hygienická, protože jakmile kočka opustí toaletu, sama se spláchne a odvede výkaly do odpadu. Vaše kočka navíc bude konat potřebu na příjemných a biologicky rozložitelných omyvatelných granulích, které jsou velmi lehké a vydrží vám opravdu hodně dlouhou dobu. Stejně jako ostatní sortiment.