Samočistící kočičí toaleta CatGenie

Tato automatická toaleta pro kočky, pojme s přehledem i více koček. Hodí se pro každého chovatele, který nechce chodit do prodejen s chovatelskými potřebami a nakupovat stelivo pro kočky, dále čistit klasický kočičí záchod a použitým kočičím stelivem zatěžovat životní prostředí a planetu.

Právě pro ně je moderní robotická kočičí toaleta. Nepoužívá jednorázové stelivo, ale hygienické a biologicky rozložitelné granule, které jsou omyvatelné. Granule se snadno oplachují, nemusí se měnit a zároveň uspokojí potřebu kočky hrabat. Toaleta pro kočičky funguje automaticky, tedy sama splachuje, sama se umyje, sama vysuší. A vy jako majitel nemusíte dělat téměř nic, kromě zapojení do odpadu. Vaše kočička také jistě ocení deky, pelíšky a jiné kukaně pro větší pohodlí. Za úspěch je potřeba kočičku odměnit pamlskem.

Zobrazit nabídku na e-shopu

pomoc pro kočičí mazlíčky

Automatické wc pro kočky bez námahy

Jednou za čas pouze zmáčknete automatické tlačítko a doplnit sanitační roztok s vůní. Navíc toaleta umožňuje nastavení několik režimů čištění podle aktuální potřeby. Hodí se skvěle do domácnosti, kde je i více koček. Navíc tuto toaletu doporučují i veterináři a zkušení chovatelé. Dopřejte své kočičce pohodlí a sobě také pohodlí bez námahy a vynášení steliva.

Tato toaleta po kočky pojme i čtyři kočičky a to bez nákladů navíc. Ušetří vám nejen peníze, planetu, ale také vaši námahu a energii. 

Kočičí záchod zvládne obsloužit i více koček.

Zakupte veterináři doporučovanou automatickou samo splachovací toaletu pro kočky.