Omyvatelné granule pro automatickou toaletu pro kočky

Tyto omyvatelné granule jsou velmi bezpečné jak pro kočky, tak pro živcotní prostředí. Jsou biologicky rozložitelné a to na rozdíl od jiných kočičích steliv a kočkolitů. Granule jsou nesavé, rozložitelné a recyklovatelné. Nemusíte je klasicky vynášet, protože je automatická toaleta sama vyčistí a vysuší.

Zároveň, ale uspokojí potřebu vaší kočičky hrabat a přikrýt svoje výměšky. Granule nejsou pro kočky ani lidi nebezpečné a snadno projdou trávicím traktem. Jsou zdravotně nezávadné a vydrží opravdu dlouhou dobu jako nové. Navíc jsou pro kočky i příjemné na dotek. Zakupte ty nejlepší granule doporučované veterináři i chovateli po celém světě, stejně jako toalety.

Granule vám pomůžou udržovat byt v pořádku a nepořádek po kočičkách se nerozhází po celém bytě. Je zdravotně nezávadná a doporučována všemi milovníky koček. Věříme, že si celé příslušenství zamilujete, stejně jako kočičí záchod nejvyšší kvality, který vám ušetří namáhu a práci.

Granule navíc vydrží opravdu velmi dlouhou dobu, takže nemusíte dokupovávat a tahat se s nimi do bytu nebo domu. Navíc dokáží pojmout i několik koček a to bez zvýšení nákladů nebo častějšího dokupování.

Granule, které  jsou absolutně  bezpečné pro kočky i lidi a omyvatelné.

Zobrazit nabídku na e-shopu

Image 0