WC pro kočky s krytem  nebo bez krytu bez zápachu

Moderní kočičí toaletu doporučují chovatelé koček i veterináři. Jedná se o revoluční novinku, na kterou si kočičí mazlíček rychle zvykne. I když každá kočka je jiná a každá je individuální, zvykne a zamiluje si tuto automatickou toaletu. Ta pojme dokonce i více koček.

Tato toaleta po kočky pojme i čtyři kočičky a to bez nákladů navíc. Ušetří vám nejen peníze, planetu, ale také vaši námahu a energii. Nakupte i další potřeby a krmení pro kočičky.

Na kočičí záchod Catgenie si rychle zvyknou kočky i koťátka.

kočičí wc se splachováním

Samočistící kočičí záchod

Doporučujeme dát toaletu na stejné místo jako byla předchozí toaleta. Také je vhodné klidné a soukromé místo nebo kout. Také ukázat kočce, že si může s granulami v míse hrabat a že může své výkala zakrýt. Vzít její packu a položit na granule.

Kočka však potřebuje čas, měli byste mít na paměti, že se seznamuje s novou situací. Takže počítejte s tím,že třeba ani potřebu první den nebo dva nevykoná. V případě, že jde o pomalejší proces, položte vedle záchodu i starou krabici se stelivem, kterou nečistěte a kočku to tak odradí. Dále za kočkou v případě konání potřeby na wc nechoďte. Další potřeby pro kočky zde.

robotické wc s automatickým režimem pro kočky

kočičí luxusní toaleta